| TheKiller1 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si vreau sa ma duc la un liceu militar ati putea sa imi recomandati cateva exercitii pentru forta in brate(am 78 kg) nu pot face flotari si pentru rezistenta la alergare si daca puteti o dieta in care sa slabaesc cel putin 3 kg pe saptamana VA rog ajutati-ma

1 răspuns:
| etudor a răspuns:

Mergi la Sala macar cateva ore si vei vedea ce poti face. Acolo sunt specialisti si te vor testa si vei vedea ce poti face si ce nu si daca va fi cazul te vor avertiza daca esti apt sau nu pentru ceeace iti doresti.