| tenisan a întrebat:

Am 15 ani, 67 kg si 1, 78 m si am putina burta si sincer nu prea stiu cum sa scap de ea.Am inceput de vreo saptamana sa fac aerobic si exercti pentru abdomen(abdomene in mai multe feluri si etc)si am inceput sa mananc doar legume si fructe si sa beau multa apa.Ma va ajuta cu ceva aceste lucruri sau trebuie sa schimb ceva.Va rog frumos sa imi da-ti niste sfaturi(cat mai multe si mai bune)

3 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut, Tenisan. Chiar am scris doua articole interesante pe tema asta: http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
si http://hunkbody.ro/da-jos-burta-partea-2/
Spor!

| AlphaGod a răspuns:

Burta va fi ultima care o vei da jos, nu poti sa slabesti numai intr-o zona, renunta la zahar, sare, grasimi si mananca foarte putini carbohidrati si fa miscare, nu e nevoie sa faci 300 de abdomene, patratele deja ai dar sunt acoperite cu grasime, toti avem patratele dar trebuie sa mananci bine sa ajungi la 5-7% grasime

| sebi103 a răspuns:

Incearca sa mananci mai sanatos. Faci si exercitii de abdomen.Sau daca ai posibilitati financiare iti iei ceva de la teleshop de genul Alchachofa de Laon sau Relaxentone. Funda?