| alexx102428 a întrebat:

Am 3 intrebari:
1) Ce pronostic ce scor ziceți la FCSB CFR ( Ce credeti cine castiga maine seară derby ul de pe Național Arena e campioana ligii 1 editia 2017 2018? Noua campioană a ligii 1?
2) Cine o sa arbitreze FCSB- CFR CLUJ?
3) Ce număr aproximativ de spectatori credeți că o sa fie maine seară prezenți la " Finală Campionatului ligii 1 dintre FCSB si CFR CLUJ?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Scorul va fi 0-0 sau 2-1 pentru FCSB iar Hategan va decide meciul cu 2 penalty-uri pentru gazde, In jur de 30 000 de spectatori ar veni.

| Alexandru250201 a răspuns:

1. 2-1 CFR si in mare parte da
2. Probabil un arbitru strain, nu stiu exact care
3. Cred ca in jur de 25-30 mii