| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Am 68 de Kg; 1, 74 m și vreau să merg la sală și sunt curios dacă o să fac timp de zece luni,vreo două ore-două ore jumate / zi circa cinci zile / săptămână, o să îmi măresc cât-de-cât masa musculară?
Menționez că am mai făcut sală acum trei ani timp de trei luni.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci 2 ore jumate, nu pui muschi nici in 10 ani.La sala se sta maxim o ora, daca vrei sa stimulezi cu adevarat cresterea, dupa o ora deja e contraproductiv antrenamentul.

Si vezi ce mananci, alimentatia e mai importanta, daca ai doar 3 mese pe zi e cam greu sa pui muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Tu esti constient cat ai aberat, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Incearca laughing

Oricum esti paralel cu sportul asta, apuca-te de sah.

| Hades98 a răspuns (pentru Cosmin86):

Taci ba Analfabetu dracu peste tot te bagi tu ai citit si tu pe net si scrii si tu peaici si cica practici culturism...
Practici prostia care se vede cu desavarsire...
Nam chef sa ne certam dar taci dracu fiecare sasi spuna parerea naspetule

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

"Analfabetu dracu", uita-te la raspunsurile tale, nici macar nu esti in stare sa te exprimi coerent, ce sa mai spun de greseli gramaticale.

Vai de capul tau, copil mic si firav, are definire ca e firav si face pe culturistul, cu o masa musculara de probabil abia misca o gantera laughing

Hai ca nu pierd vremea cu amatori ca tine, mai bine du-te si mai cerseste niste funde dand sfaturi proaste