| Radu2814 a întrebat:

Am de gand sa imi cumpăr niște creatina monohidrata de la Myprotein deoarece preturile mi se par bune. Între creatina fără aroma si cea cu aroma merita diferenta de bani? In cazul meu 40lei. Si de ce se recomanda dupa antrenament? Nu ar trebui sa imi dea putere în timpul antrenamentului?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

S-a demonstrat ca nu conteaza cand iei creatina, ca oricum isi face efectul in cateva zile, important e sa fie acolo. Asa ca mai nou se recomand s-o iei dimineata, ca atunci se absoarbe cel mai bine.

2 răspunsuri:
| Pantagruel a răspuns:

Arunci banii pe geam parerea mea. Si daca nu te hidratezi suficient mai risti si un ficat marit.
Oricum efectul ei inceteaza in momentul in care nu mai iei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pantagruel):

Ce efect dispare? laughing