| Windswept a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie pana la sfarsitul lunii de cineva din constanta care sa ma invete niste miscari interesante de dans(prefer street dance). Am incercat sa fac windmill-ul dar nu imi iese deloc.Cine ma poate ajuta? Dau funda si vot.

3 răspunsuri:
| AlexStoica98 a răspuns:

Netu laughing

| Windswept explică (pentru AlexStoica98):

...eu vorbesc de miscari de profesionist aici, nu e asa usor sa le inveti de pe net.Incearca tu sa stai in maini doar 2 minute fara sa atinga orice parte a corpului poadeaua sau un cap.mersi oricum, daca nu raspunde nimeni dau funda.

| AlexStoica98 a răspuns:

Ca