| Timofte_Cătălina_1997 a întrebat:

Am o nelamurire si va rog sa ma ajutati! Am luat un bilet la PariLoto FOTBAL pe data de 24/04/2013. Sa specific ca mi l-a facut un prieten. Eu nu stiu cum sa il controlez sa vad daca este castigator. Va rog sa ma ajutati. Am 4 jocuri si am un sistem. Scrie asa: SISTEM:2 3 4 si MULTIPLICATOR:1. Va rog sa ma ajutati sa vad daca este castigator, sau sa imi explicati cum trebuie sa verific. FUNDA + VOT. MULTUMESC!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauti pe net rezultatele emciurilor pe care bai pariat si vezi daca e castigator sau nu.

| Derek07 a răspuns:

Intri pe site-ul celor de la pari si adaugi cifrele de deasupra codului de bare.

| Timofte_Cătălina_1997 explică (pentru Derek07):

Nu gasesc nici un camp ca sa adaug. imi poti explica unde gasesc?