| Alekkusu a întrebat:

Buna TPU happy
Am o problema sad
O sa incep cu inceputul.In clasa a8a eram slab la fotball, in vacanta mam ambitionat sa ma antrenez si acuma sunt foarte buna la fotball big grin faca pe oricine. Acuma sunt la liceu si saptamana viitoare incep campionatul de fotbal si sunt atacant.Am ffff multe emoti sa nu dezamagesc echipa si sa ma fac de ras crying((
Dau funda aceluia care imi da o metoda anti emotii care sa functioneza!

7 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Nu exista nici o metoda. Trebuie doar sa-ti faci rolul pe care l-ai invatat in vacanta. Stai sus si nu te gandi doar la tine cand esti fata in fata cu poarta, joaca o pasa, da un sut frumos, nu bate penaltiuri si va bi ine.

| Alekkusu explică (pentru stefan573):

O sa incerc metoda ta, dupa campionate o sa va pun scorul si cate goluri am dat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i greu, mai ales pe pozitia ta.Sa fii atacant e simplu..nu trebuie sa alergi,doar sa astepti pasa,si misiunea ta este sa dai gol,sa sutezi la poarta, nu sa dai pase (in general e mai greu sa dai pase decat sa sutezi), si nu trebuie sa ai emotii, fii concentrata la joc, nu la altceva
Succes!

| rapp2020 a răspuns:

Te gandesti ca si cum ai juca in curtea scolibig grin

| GEamnuel a răspuns:

Simte-te bine pe teren, distrezaza - te și toate emoțiile vor dispărea fără sa Îți dai seama :d

| anatare123 a răspuns:

Simplu gandeste te ca toti oameni de acolo sunt dezbracati sau gandeste-te ca tu esti cel mai bun de acolo.

| Alekkusu explică (pentru anatare123):

Chear nu vreau sa ma gandesc ca sunt toti dezbracati! happy
O sa incer si metoda ta sa vad daca functioneaza happy