| Raducyo a întrebat:

Am si eu niste nelamuriri legate de fotbal:
1)cand am mingea la picior si vreau sa driblez pe cineva unde trebuie sa ma uit la minge sau la adversar
2)sau cand vreau sa pasez ma uit la minge sau la coechipier

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| unromantraditional a răspuns:

:)) deci fii atent aici:1)te uiti si la minge si la picior si la ardversar(sa nu te astepti sa fii din prima un super jucator, e nevoie de rabdare)
2)cand pasezi te uiti unde e coechipieru dupa care dai in minge, logic ca te uiti si la minge cand dai in ea.
Dar mna...in fotbal nu e teorie, faci cu mingea ce iti trece prin cap :P:P:P http://www.youtube.com/user/DaNyDj01/videos aici e canalul meu youtube cu cateva remixuri facute de mine, asta asa ca sa te mai motiveze :)), da mai departe linkul pls daca vrei sa ma ajuti si tu :P