| Anonymus3000 a întrebat:

Cand joc fotbal mi se intampla foarte des sa fiu cu spatele la adversar si sa am mingea si el sa fie chiar in spatele meu cum fac sa il iau sa il driblez? dau funda la cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Gabriel1 a răspuns:

Du-te intr-o parte, apoi fiind in fata cu el il poti tribla mai usor.
Daca nu, incearca si schema asta:http://www.youtube.com/user/STRskillSchool#p/u/13/EqnkT5kDPvQ
sau
http://www.youtube.com/user/STRskillSchool#p/u/15/la75NSHkgfs

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Anonymus3000 am observat ca pui niste intrebari foarte prostesti.Cati ani ai? Chestiile astea nu se invata pe internet,du'te pe teren, exerseaza, uite'te la altii mai mari ca tine.Tu chiar crezi ca un sport se invata pe internet?

| WeedMan a răspuns:

Bai baiete mai termina cu intrebarile despre cum sa-l driblezi tu pe unu sau cum sa fugi pe langa mingie. Daca vrei sa joci bine du-te si joaca intruna pe teren.

Răspuns utilizator avertizat
| Goofy a răspuns:

Incearca sa te intorci sau paseaza sau fugi inainte iar apoi intoarcete si incearca sal driblezi cu fata. Sau dao cu calcaiu si fugi prin partea cealalta! Bafta

| treipuncte a răspuns:

Cati ani ai? tu vrei sa driblezi cu spatele?

| stroiea a răspuns:

Prefate ca pasezi cuia si cand nu-i atent si suteaza la poarta daca esti aproape de ea sau centreaza daca esti departe de poarta