| anonim_4396 a întrebat:

TPU. am si eu o intrebare.
astept cat mai multe raspunsuri. si as fi foarte multumit daca ar si da roade.
deci vreau sa stiu. ce fel de exerciti de sprot trebuie sa fac. ca sa slabesc in zona penisului. si sa fac muschi...adica stiti voi si ce fel de exerciti trebuie sa fac ca sa fac muschi la umeri la spate. si sa slabesc la burta.
va rog sa imi ziceti in special de zona de mai jos de buric... ce exerciti trebuie.
multumesc mult dau funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Carton a răspuns:

Du-te pe youtube si cauta "Abs workouts" o sa gasesti o gramada, nu garantez ca toate's bune da incearca si tu si vezi cum sunt happy