| crissu22crissu a întrebat:

Buna tpu.am si eu o întrebare.cum pot avea muschi si sa fac patratele intr.un timp scurt fără sa consum steroizi sau alte dastea.

11 răspunsuri:
| frosty98 a răspuns:

Du-te la sala, fa sport si dupa seintele astea bea lapte(contine multe proteine si practic e un inlocuitor al prafurilor acelea pentru sport)dar fara munca nu ai putea sa faci patratele nici gand

| xEvond1v1sion a răspuns:

Simplu nu te du la sala. Deci fa dimineata cate 200 abdomene cu pauza de 1 minut la 50 inspira si expira incetisor. Poti sa mai faci cate20 de flotari tot asa incetisor cu pauza expira si inspira si ai sa vezi ce muschi faci. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru frosty98):

Serios? laptele e un inlocuitor?

"prafurile" alea au 80 % proteina, laptele are 3.5 %

Pentru tine 3.5 % amarat inseamna "multe proteine"?

Apuca-te de sah

| Cosmin86 a răspuns (pentru xEvond1v1sion):

Sfat de COPIL PAMPALAU SI FIRAV, ala nu e antrenament ce spui tu, e o prostie.

Si dimineata esti in STARE CATABOLICA, cum dracu sa faca antrenament de forta?

Si cu 20 de flotari si niste amarate de abdomene vrei sa puna muschi?

Daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei, muschi sau patratele?

Cand faci patratele PIERZI din muschi si cand faci muschi pierzi patratelele.

Ce vrei? Care e obiectivul numarul 1?

p.s. : "timp scurt" = minim 1 an sau 2 in sportul asta.

| xEvond1v1sion a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba copil copac care esti eu pot sa le fac alea idiotule socumenteazate daca face ce am zis eu in fiecare dimineata face un corp foarte frumos. Eu asa fac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xEvond1v1sion):

Daca tu faci PROST, inseamna ca trebuie sa faca si el?

1. dimineata esti in stare catabolica... antrenament de muschi faci DUPA ce mananci carbohidrati si proteine

2. muschii se dezvolta in zilele de pauza, o grupa se lucreaza o data pe saptamana

3. tu nu maresti greutatea folosita niciodata, lucrezi mereu cu aceeasi greutate

Copil firav, da el sfaturi...

www.culturism.ro -> treci si documenteaza-te, altfel ramai un FIRAV

| frosty98 a răspuns:

Bai ce naiba daca esti asa de expert la sport de ce dracu Mai pui intrebari pe TPU?!

| Cosmin86 a răspuns (pentru frosty98):

1. n-am pus eu intrebarea
2. da, chiar sunt expert la sport si nutritie
3. invata sa dai "reply" pe raspuns, sa primeasca si userul notificare.

COPIL PAMPALAU, pune comentariu general!

| frosty98 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bai copil petarda, nu am vazut ca altcineva a pus intrebarea asa ca sorry si I don't give a *** ca tunesti mare expert in sport petardelule