| eDyGaMe a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.Cum sa fac muschi fara sala.Adica vreau sa fac exercitii acasa.Doar spuneti-mi ce sa fac ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Fa 10 flotari pe zi, zece abdomene dimineața 10 seara, 10 geneoflexiuni dimineața 10 seara.Nu fa haltere sau gantere ca îți operate creșterea, fa cum ti-am zis nu mai mult nu mai puțin, mănâncă bine, fructe legume si carne, mai putina ciorba.Bea multă apa.Bafta.Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Doamne ce sfaturi tampite ai putut da, apuca-te de sah

esti compet pe langa

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce vrei ma tu? cica sfaturi tampite, am zis corect tu daca nai răspunsuri valea ma câine pro, st si culcate

16 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Poti incerca asta :
http://www.getfit.ro/......acasa.html

Dar acasa NU se fac muschi, daca se putea dadeau toate salile faliment.

Si vezi ca ai nevoie de o alimentatie speciala, bazata pe proteine, NU ciorba si mancaruri gatita. Minim 4-5 mese pe zi, mese CONSISTENTE, bazate pe proteine

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Si vad ca tu la toți zici ca dau sfaturi tampite, tu ce dai ma sfaturi de pro, st? te crezi smecher? ce comentezi ca copilu cre.tin la întrebări si zici de alți, mars si uitate in oglinda.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Da, dau sfaturi de pro, vezi ca am aproape 1000 de raspunsuri castigatoare la sport

Si da, 90 % din cei de pe site-ul asta sunt COPII MICI si firavi, cu sfaturile lor tampite.

Auzi la tine, 10 flotari si faci muschi, doamne laughing

Eu cand fac muschi fac flotari cu 30 de kg legate de mine, la paralele, adica TOT CORPUL IN AER, nu doar cu corpul meu si sprijinit.

Si in nicun caz "PE ZI", muschii se dezvolta IN ZILELE DE PAUZA.

Copii mici si firavi, fac ei 10 flotari pe zi, mananca fructe si legume si vor muschi rolling on the floor

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma desteptule,e începător nu ca tine mare sportiv, vezi ca daca începători fac așa, dar nici nu pot de fapt, dar daca ar putea, vor face febra musculare de nu se mai mișca. Zici ca știi si pui începători sa facă, ca tine dracu Cică 30 kg legate de el, pai tu daca poți face așa faci antrenament de ani buni, si organismul e obișnuit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Nu am zis sa faca asa din prima, dar nici 10 flotari pe zi.

macar sa-ti lucreze TOT CORPUL, nu piept, abdomen si coapse ( adica flotari, abdomene si GENUflexiuni - ca genoflexiuni cum zici tu NU EXISTA cuvantul, copil analfabet ) cum recomanzi tu

Daca ala e atat de IDIOT sa se ia dupa sfatul tau, o sa ramana un firav ca tine

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Oricum,mie mi-a dat funda degeaba trai spart in figuri, fraiere si vezi ca ma corecteaza ipadul, nu stau sa verific fiecare cuvant.Asa ca pa fortosule du-te si cara saci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Ma doare UNDEVA de funda. Am aproape 1000 pe cand tu ai cateva.

NU SUNT COPIL RETARDAT sa-mi pese de funde, INTELEGE ODATA milogule

Răspuns utilizator avertizat
| Lexi888 a răspuns:

Du-te si cara saci hai repede, poate îți da cineva o paine

| LauraEU a răspuns:

Flotari, ridicari la bara si daca nu ai bara fa la usa, abdomene, haltere ( nu cu foarte multe kg), genoflexiuni... alegi pentru muschi la picioare, si cand ai ocazia cara chestii grele.

| RaulGonzzalles a răspuns:

Pai pentru piept poti sa faci flotari, poti face si ridicari la baratongue funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RaulGonzzalles):

Alt copil mic, cu funda lui penibila

tu esti dceva de genul "SFAT TAMPIT" + "cersit funda" ca o femeie PENIBILA

| EuGabriela a răspuns:

Poti sa fai ceva gen: flotari, tractiuni da sa ceri parerea cuiva care se pricepe adica poti face intindere de muschi si toate alea daca nu le faci corecte happy

Funda?

| GSV a răspuns:

Flotari, Tractiuni