| xxEmylianxx a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru
Cum pot face muschi abominali ( patratele) naturali fara steroizi si alte chimicale?

8 răspunsuri:
| Nicu9715 a răspuns:

Multe abdomene si exercitii fizice nu trebuie sa te duci neaparat la sala de forta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nicu9715):

Serios? multe abdomene?

abdomene = cele mai INEFICIENTE exercitii

alt copil mic, care vrea abdomen cu abdomene... apuca-te de sah

| xxEmylianxx explică (pentru Cosmin86):

In primul rand nu sunt copil mic. am 15 ani happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru xxEmylianxx):

Adica nu esti nici macar major => COPIL

| Nicu9715 a răspuns (pentru Cosmin86):

Si ce vrei mah sa bage steroizi si dupa 3 luni sa pocneasca? eu zic sa taci din gura ca esti in plus pe aici

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nicu9715):

Nu, vreau sa faca exercitii CA LUMEA ( cardio, sala, etc. ) + alimentatie

Cand faci abdomen alimentatia conteaza 90 %, exercitii poti sa nici nu faci. Dar daca faci, fa exercitii ca lumea ( nu abdomene ).

Pune mana si documenteaza-te :
http://www.culturism.ro/......domen.html

E clar ca esti un copil complet paralel cu sportul

p.s. : nu mai vb de steroizi daca habar n-ai ce sunt, nici macar nu era vorba de ei in discutie

| Daniel_Voicu_1994 a răspuns:

Abdomenee

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel_Voicu_1994):

Cele mai proaste exercitii

alt copil mic...