| aurelian87 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi si patratele in cel mai scurt timp fara sala doar acasa 2 minute pe zi maxim.

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Sunteti idioti ma? E intrebare pusa la vrajeala...

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dai din urechi!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poate in vise, daca ai noroc. Succes!
P.S.: Cand te trezesti o sa-ti dispara.

| Public22 a răspuns:

Pai ia o gantera, uita-te maxim 2 minute la ea si vei avea muschi tata, nu gluma. Vezi sa nu depasesti de 2 minute ca te suprasoliciti si-ti rupi vreun muschi ceva!

| madalinamadu a răspuns:

Nu poţi.

| LimonadaBaa a răspuns:

In doua minute nici sa te incalzesti n-ai timplaughingTe uiti la gantera si vezi, poate iti cresc muschii.

| alin100 a răspuns:

Patratelele nu se fac cu abdomene, se fac prin dieta, sa fii foarte definit, iar celelate grupe de muschi se fac prin antranemnt intens si 5-6 mese pe zi bogate in proteine

| mihionuț a răspuns:

Salut! Iti poti dezvolta masa musculara acasa, dar nu in doar 2 minute.
Uite acest tip a facut pentru cei ca tine, programe de antrenament pentru acasa. https://m.youtube.com/user/Angelfitnesss
Cu ajutorul videoclipurilor lui, vei avea ceva rezultate. Pentru a face "patratele" trebuie sa iti faci un plan alimentar bine pus la punct(acet tip are si videoclipuri despre alimentatie foarte bune).
Daca urmezi acesti pasi, in ceva timp vei avea si rezultate, dar nu asa de rapide cs cele de la sala. Eu iti recomand sa te duci la sala(acolo exista mai multe aparate si va fi mai usor) sau macar sa iti cumperi niste greutati

| MeRiLoXx a răspuns:

Nu ai cum cu 2 minute de antrenament pe zi. Totusi, uite aici niste sfaturi care te-ar putea ajuta : http://www.culturism.ro/......domen.html

Aici, sunt si niste exercitii de 8 minute, care te pot ajuta : https://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk

SFATURI : Chestia e ca, in primul rand, ca sa ai patratele (bine definite), trebuie sa nu ai grasime pe abdomen. Daca ai, atunci oricate exercitii ai face, oricat de mult ai dezvolta masa musculara, patratelele nu vor fi foarte vizibile.In schimb, daca esti slab si nu ai patratele inseamna ca mama musculara nu e foarte dezvoltata. Acum. iti pot ura doar succes!

| MFlorinAlexandru a răspuns:

Daca se putea in scurt timp, erau multi la plaja cu patratele si "muschi". Este un sportv dificil dar nu imposibil de facut unde trebuie sa depui foarte multa munca in sala pentru a rupe celulele musculare.Necesita atentie 24/24, alimentatie, odihna, suplimente.Numai eu stiu cata munca titanica depun in sala si zilnic o alimentatie cat de cat buna si cel putin 6-8 ore de somn, numai vorbesc de suplimente.Acum ca ti-am spus despre ce este vorba, cele 2 minute le poti folosi zilnic pentru a te gandi de 2 ori daca vrei sa te apuci de treaba asta sau nu.Documenteaza-te, si succes!

| vld321 a răspuns:

E imposibil...