| crysty1067 a întrebat:

am si eu o intrebare. Vreau sa ma apuc de sala, dar nu stiu ce creatina sa folosesc cine stie o creatina buna sau sa-mi spuna daca "pure creatine"e buna dau funda.

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Toate sunt la fel, firma mai cunoscuta pret mai mare, firma mai putin cunoscuta pret mai mic! Orice creatina are acelasi efect daca consumi cum scrie pe eticheta adica 6 saptamani in fiecare zi indiferent ca te duci la sala sau nu o zi, creatina se consuma in fiecare zi inainte de sala cu 30 minute sau dupa sala imediat. cand ai zi libera la sala adica nu te duci o ei dimineata de exemplu.

Eu iau https://www.megaproteine.ro/Creatina/ON-Creatine-Powder/.

P.S: Repet, nu este periculoasa creatina atat timp cat stii cum sa o ei. ( 5 grame asa se recomanda) dar eu iau 10 g de exemplu, dar mai bine ramai la 5 g daca esti si incepator!

3 răspunsuri:
| andreigustaviol a răspuns:

Sfatul meu este sa nu iei creatina sau orice alt supliment, deoarece te umfla. Din cate stiu eu, asa ca cel mai bine e natural.

| alex055 a răspuns:

Fii natural, e cel mai binewinking

| cyupaku a răspuns:

Consulta nutritionistul salii