| camipopa a întrebat:

am si eu o problema legata de sportul pe care il practic eu ( tenisul de camp ). Pana acum vreo 2 lunii jucamm foarte binee. Tot timpul dadeam lovituri bune, aproape de fileu, mergeam la concursuri si am castigat cateva medalii. de vreo 2 luni am inceput sa joc foarte prost. Foarte foarte prost. dau foarte pe sus, si foarte incet. Ce s-a intamplat nu stiu! Am schimbat racordajul rachetei...(babolat aero drive). Imi recomandati alta racheta? sau...

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Orice sportiv,odata si odata are o cadere, o lipsa de forma. Dupa parerea mea nu racheta e de vina, e doar un lucru normal.O sa-ti revii cu timpul

2 răspunsuri:
| eltina a răspuns:

Incearca si cu alta racheta poate e de vina asta...Dar daca nici dupa aceasta schimbare jocul tau nu se inbunatateste atunci trebuie sa iti pui niste intrebaribatting eyelashesori nu mai depui destul efort si nu mai esti concentrat happy oricum gandeste-te ca poate sa fie si o periodata care o sa treaca

| inainainainainaina a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci si cu o alta racheta.
..sau poate tu nu depui acelasi efort pe care il depuneai inainte.
Concentreazate numai asupra jocului.