| AimeZ a întrebat:

Am venit cu o intrebare de tot rasul dar ma rist a v-o comunica. Ok, am o problema legata de fotbal. In primul rand eu nu stiu sa driblez cum trebuie..asta e toata treaba nu stiu sa aplic niciun dribling, sutul meu esti impecabil, viteza la fel, driblingul...
Si mai am o problema : Am suflu sistolic, pot sa ma duc sa ma inscriu la fotbal? OK ASTEPT RASPUNSURILE FAST

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Suflul sistolic e periculos, depinde gradul problemei tale, medicul de familie sau cardiologul iti spune. Au murit jucatori mari pe teren din cauza asta. Vara-mea e majoreta si are suflu dar de cel mai mic grad.
Apoi, despre dribling. Exerseaza. Totul e posibil daca exersezi. Nu te-ai nascut invatat in nicio tehnica, le-ai dobandit si perfectionat. Axeaza-te mai mult pe asta.

1 răspuns:
| adywow a răspuns:

Mergi la un club, acolo vei primi toate raspunsurile, cat despre suflul tau, medicul de familie decide daca iti pui viata in pericol sau nu