| salvatorebros a întrebat:

Hei. Credeti ca e prea tarziu sa ma apuc de inot la 14 ani daca vreau sa fac performanta? Am mai facut inot acum ceva timp, dar nu foarte mult. Stiu sa inot foarte bine si toate stilurile de inot le fac bine, prind si viteza mare. Dar as vrea sa fac de performanta, sa particip la concursuri etc. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| JustArmy a răspuns:

Inotul e foarte bun la orice varsta. Niciodata nu e prea tarziu si esti inca foarte tanar. Nu vad care ar fi problema! Bafta!

| Negoiu a răspuns:

Târzior dar nu e timpul pierdut! Cu voinţă multă şi seriozitate poţi să faci treabă! Succes!