| ciolpi a întrebat:

Buna TPU as vrea cateva pareri. Vreu sa imi cumpar o bicicleta si nu prea stiu care sunt modelele cele mai bune va rog frumos sa imi dati cateva modele de biciclete care sa fie bune si sa tine mult nu sa se strice dupa 1 luna si sa fie mountaine bike multumesc ofer funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| stunny a răspuns:

Http://www.ram-bikes.com/eng/ht1.html... am acea bicicleta de 2 ani si nu am inlocuit nimic la ea, si numai dzeu stie pe unde am fost cu ea :))... ram bikes sunt cele mai bune, ai un catalog acolo, uita-te, si alege ce ti se potriveste.

5 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei de la un magazin ca nu sunt originale mai bine te duci la un targ cu cineva care se pricepe si iti iei bicicleta originala de la mama ei si mult mai ieftina ca in magazin.dar daca nu vrei sa te complici ia-ti un dhs nou ca iti da garantie 18 luni la ea dar sa te duci mereu cu ea acolo cand se strica ceva la ea sa nu incerci sa o repari tu ca pierzi garantia, am avut doua dhs sunt f bune eu nu am avut nevoie de garantia lor ca eu repar mai bine ca eiwinking si eu mai puneam cate o piesa originala(le luam de la cineva la preturi de nimic) da-mi si mie funda ca nu am nici una pls

| tibimania a răspuns:

First bike sau prophete mountec(firma nemteasca) foarte bune ambele.Eu mi-am luat o pe cea nemteasca si sunt foarte multumit de ea.cauta pe google

| Ciomolunga a răspuns:

Cred ca asta e foarte rezistenta pentru tine
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| deeaandreea12345 a răspuns:

Eu cred ca Rco este cea mai buna eu am Rco de 5 ani si nu am schimbat nimic la ea dar daca faci scamatori pe ea trebuie sa schimbi la ea dar asa daca mergi pe ea linistit aia nu se face praf eu am de la firma Rco skatboard si role foarte bune iar eu am vazut in Real si Auchan bicicleta Rco la 2milioane si 4milioane pret de criza.pls pls fundita?happy