| xxMerghelexx a întrebat:

Sunt interesat sa imi schimb bicicleta actuala cu un mountain bike deoarece este mult mai utila in ambele medii (ora/munte). Problema este ca nu prea stiu care firme sunt bune si care sunt mai putin bune. As vrea sa imi dati sugestii de mountain bike-uri si langa nume sa puneti de ce ati ales respectiva bicicleta. Sper de asemenea sa nu imi recomandati biciclete pentru care trebuie sa imi vand casa!
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Salut,

B-Twin Rockrider 520 de la decathlon merita investitia.
Eu am cu Rockriderul 5.3 tot de la B-Twin peste 2000 de km facuti si singurele chestii schimbate au fost cauciucurile. In rest s-a comportat extraordinar. Si sa nu crezi ca sunt facuti majoritatea km in oras.

http://www.decathlon.ro/p/8350582_bicicleta-mtb-rockrider-520.html