| Deny16Lau a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa practic Zumba si cum este. Eu impreuna cu o vecina am dori sa ne apucam, dar vrem niste pareri de la cei care practica deja. Ne-ar fi de folos! Multumim ^.^

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E foarte placut, si transpiri in ultimul hal, deci da, slabesti. Si ala e avantajul, ca e si placut si util.
Daca tie crezi ca ti-ar placea conceptul si te-ar motiva sa faci miscare, du-te cu toata increderea,

| Emil_Florian_1982 a răspuns:

Zumba este un fel de aerobic ..si daca iti place miscarea si dansul nu are cum sa ti faca rau
daca te gandesti si la o alta abordare http://intrainforma.ro/ te va ajuta sa ti faci o idee

| swdyefed a răspuns:

Eu zic sa practici deoarece iti mai ocupa timp pe care sa l folosesti bine nu cum ar fi sa stai pe calculator o zi intreaga.e mai bine sa practici zumba deoarece te simti mandra ca stii zumba.practica mai departe! asta e parerea mea!