| PuFaRiNa007 a întrebat:

As vrea sa vad si eu amicalul Romania-Belgia online, imi puteti zice pe ce site as putea sa il vad? Multumesc kiss, dau funditabatting eyelashes. Scuzati categoria X_x

Răspuns Câştigător
| Rock10 a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu, dar macar pentru tura viitoare sper sa iti foloseasca. Intra pe: http://www.cool-tv.net/, descarca cele 2 sau 3 programele care ti le dau ei acolo si poti vedea o multime de canale, inclusiv HBO! Vizionare placuta :p!

| PuFaRiNa007 explică (pentru Rock10):

Mersi mult kiss

| Rock10 a răspuns (pentru PuFaRiNa007):

Cu placere :*

| Rock10 a răspuns (pentru Rock10):

Nu pot sa iti trimit mesaj pentru ca ai Statut de Junior sau ceva de genu. Lasa tu un mesaj cu id.

| Rock10 a răspuns (pentru Rock10):

Nu pot sa iti trimit mesaj instant ( imi zice ca esti utilizator Junior sau ceva de genu asta). Trimite.mi tu un mesaj cu Id.ul tau daca vrei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se transmite la Dragoste si sex, maine de la 3 la 2... Ce legatura are?