| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Ati putea sa-mi recomandati o trotineta electrica cat de buna la pretul de maxim 350 euro?
As vrea autonomie ridicata si sa fie calitativa?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asa. Si ce ai mai vrea, sa zboare si sa faca cartofi prajiti, nu? :)
Ia d-aici: https://www.pcgarage.ro/......-1s-black/ Voucher 1% (nu e mult, dar nici deloc, si vouchere de valoare mai mare ca reducere procentuala nu gasesti): 92WQ7UMX

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca e posibil, da. Nu m ar supara daca ar face si curat prin casa si mi ar plimba cainele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xiaomi