| nycu98 a întrebat:

Putem spune ca Steaua deja a luat titlu ce meciuri mai are? a castigat cu dinamo acu mai joaca cu cineva sau nu?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Titlul 24 la castigat la puncte! mai are doar 3 meciuri cu: Viitorul, Turnu Severin si Brasov! iar din sezonul urmator va juca in Champions League!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Steaua a castigat matematic titlul inca in urma cu 2 etape.

| Wehes a răspuns:

E campioana de la inceputu returului laughing
Sa fim seriosi, la ora actuala nu exista echipa care sa ii faca fata Stelei.
Meciuri mai are cu : FC Brasov.
Viitorul Constanta.
Turnu Severin.
Victoria de ieri cu Dinamo a fost doar de moral sa le aratam cainilor cine sunt campionii!

| Leatherleader a răspuns:

Funda?