| Andrei_Neagu_1993 a întrebat:

Hei TPU, caut un antrenor personal in Pitesti dar as vrea ca acesta sa fie si nutritionist. Aveti niste sugestii?

2 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Nu cunosc un antrenor din pitesti da iti recomand sa te uiti pe www.antrenorulmeupersonal.ro are o multime de informatii bune, articole, clipuri, plus programe de antrenament complete

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Am un prieten antrenor de fitness, dar nu stiu daca e si nutritionist. Tot ce stiu e ca e foarte bun.
Daca doresti, tinem legatura si te pun in contact cu el. O zi buna!