| Mihai4455 a întrebat:

Ce bicicleta îmi recomandați la un buget de 700-800 Ron? M-am gândit la DHS Kreativ 2605, Kreativ 2635 sau Velros v2654B. Vreau sa o folosesc atât pentru drumuri mai de munte cat și în oraș

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dezinteresat (dar totuşi în temă) fiind, zic să iei în calcul şi o bicicletă SECOND-HAND dar cu nume "sonor". Încearcă pe OLX - la banii alocaţi poţi găsi o frumuseţe din aluminiu.

| AfiSport a răspuns:

Salut, uite un model de bicicleta cu cadrul din aluminiu, noua...
https://www.afisport.ro/......-2017.html