| aaaaaaaaaallllllllllyyyyyyyyynnnnnnnnuuuuuuu a întrebat:

ce parere aveti ca o fata sa faca box timp de 12 ani happy?
am ajuns campioana nationala si internationala si toata lumea imi zice,, boxera". ce parere aveti? e sanatos pentru o fata sa faca box?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Daca faci de atata timp si ai facut performanta, consider ca intrebarea e de prisos. Daca iti place ce faci, fa in continuare. Felicitari pentru performante!
PS: Ce parere sa am, una foarte buna!

1 răspuns:
| IMPLICAT a răspuns:

Crezi ca daca nu era sanatos mai facea 12 ani. Sunt mai multe tipuri de fete, dar parerea mea personala este ca, mai bine apreciem o fata boxera, decat o fata care se rupe prin cluburi si cu nu stiu cati in pat.