| irina20 a întrebat:

"Toata lumea e nebuma numai eu sunt sanatos!"
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

"O persoana care afirma ca este normala, sanatoasa din toate punctele de vedere, aceea, cu siguranta este bolnava!"

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Numai un narcisist ar putea spune asta.Care e foarte singur in lumea imaginara in care se crede unic. Iar constatarea respectiva e de moment; in rest aceasta singurate e apasatoare ca un zbor deasupra unui cuib de cuci!

| Flav a răspuns:

Prefer sa fiu nebun, fiindca nebunii sunt fericiti.
Sanatate maxima!

| nobody_9468 a răspuns:

Suna mai bine asa"Toata lumea e sanatoasa, numai eu sunt nebun/a!"
Cred ca este o replica a adolescentului razvratit, satul de parinti, rude care ii poate controla viatawinking.

Bafta.

| paramore a răspuns:

laughingasta e kazul meulaughinglaughing

| Anduciu a răspuns:

Eu spun asta numai cand nu ma mai inteleg cu nimeni...

| elamit a răspuns:

Toata tara a inebunit.

| jony a răspuns:

Si eu sunt nebumrolling on the floorDar nu nebunrolling on the floor

| Missbabydoll a răspuns:

Cred ca el era cel mai nebun dintre totihee hee