| m0n1kmara a întrebat:

Ce parere aveti de jogging? Cam cat timp este recomandat pentru alergare? La cat timp dupa antrenament e bine sa mancam? Ce articole vestimentare preferati pentru acest sport? Pe ce fel de terenuri alergati? Si, in final, are ceva efect, observati ceva?

2 răspunsuri:
| RaluuxD a răspuns:

Joggingul se practica de obicei dimineata, dupa ce iei o mica gustare ca sa nu lesini pe drumlaughing. Vestimentatia nu e ceva strict, poti sa iei un trening, cu pantaloni scurti sau lungi, depinde de anotimp. Poti sa alergi pe unde vrei tu:padure, trotuar, drum de tara...Si in final, chiar daca nu observi nici o schimbare sa stii ca e foarte important sa faci jogging chiar daca nu observi... Sper ca ti-am fost de ajutor!big grin

| RaluuxD a răspuns:

De obicei e recomandat sa alergi cam 1 ora