| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre Natural Sterol Complex?
As dori sa i-au si eu fac sala de 7-8 luni am 16 ani si 65 de kg.As dori sa stiu daca sunt bune sa iau si daca o sa ma las de ele ce se va intampla.

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

E un complex de substante cu efect anabolic, are ca scop cresterea nivelului de testosteron, la varsta ta, oricum productia este la cel mai inalt nivel. Suplimentarea cu Natural Sterol, iti va mari rezultatele, poate chiar 1kg-2kg, de masa musculara intr-o luna.

| Marius1985 a răspuns:

Salut! Inainte era foarte bun, dar de cativa ani au modificat formula (eu asa stiu) si nu maie ste la fel. Am prieteni care au incercat si au fostd ezamagiti. Incearca asta in schimb: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 merge foarte bine la multa lume.