| Sp33dy007 a întrebat:

Buna TPU ce sfaturi imi puteti da vreau sa ajung un portar sau un fundas bun! Imi puteti da un program de alergari si niste sfaturi ceva ca sa ma descurc bine contra adversar fie ca sunt in poarta sau in aparare, sau cum sal atac cand sunt 1 vs 1 ce sa fac! multumesc mult! vreau raspuns doar de la cei care se pricep cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Giorgino a răspuns:

Daca vrei sa te faci fundas, nu te avanta. Tatoneaza si fi mereu atent pe miscarile adversarului, doar cand esti sigur poti sa ataci direct sa sa faci un tackling.

1 răspuns:
| JerA a răspuns:

Daca vrei sa devii portar cand te arunci impingete in picioare si intinde mainile foarte mult si concentreazate pe directia mingii