| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in acest sezon campionatul in liga1?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Tot Steaua il va castiga.

| alin100 a răspuns:

Eu cred ca va castiga astra

| Pacquiao a răspuns:

Steaua,Astra,Tg.Mures,CSU Craiova sunt principalele candidate. happy
Cred ca il va lua CSU Craiova tongue

| Valy9999 a răspuns:

Sunt stelist dar Astra are cel mai bun lot acum. Budescu Teixeira Enache De amorim la mijloc...noi avem un lot foarte foarte slab...

| Charger007 a răspuns:

Salut Alexc cu siguranta Steaua porneste ca si favorita Alex, acum depinde si de preferintele tale. Lupta se va decide intre Steaua si Astra tine minte asta. Tu ce spui? big grin

| alexx102428 explică (pentru Charger007):

La fel ca tine Astra si Steaua sunt favorite si Viitorul poate

| alexje37 a răspuns (pentru alexx102428):

La ce lot si joc are steaua, nu prea cred

| Iulian_Costyn_1997 a răspuns:

Tg.Mures

| Jitaru_Radu_2000 a răspuns:

Salut eu cred ca tot steau