| Hudita_Alex_1993 a întrebat:

BUNA TPU! Cum sa faci patratele la stomac?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Prin multa munca, sau cu pixul,

| valorosu1995 a răspuns:

Dormi toatîă ziua, bagi în tine ca spartu bineînțeles măncare fast-food, bei multăă bere și te-ai rezolvat! laughing Mergănd la sală bine înțeles și cu mult sport! ce mama dracuu nu faci pătrățele de la bere! nu devii Conect-R de la bere! laughing Multă baftă!

| alexs99 a răspuns:

In primul rand trebuie sa slabesti apoi sa faci multe abdomene combinate cu exercitii cardio(alergat, inot).

| Densis a răspuns:

Abdomene la sala sau acasa.
Dimineata sau/si seara!

| Robert030 a răspuns:

Nu poti "face" muschi la stomac. Ei sunt acolo, depinde cat de mult vrei sa se vada. Cu cat ii fortezi mai mult ei cresc, si cu cat slabesti mai mult (in limita absurdului) ei se vad mai bine. Totul depinde de vointa ta