| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Doresc sa achizitionez un skateboard pentru un incepator si as vrea sa stiu ce marime e potrivita pentru o persoana de 1.63, 40kg si nr. 37 la picior. Un skateboard de 61 cm este potrivit?(o marime medie)
De asemenea, cele de la RCO sunt de calitate? Vreau ca rotile sa fie bune, sa se miste cu usurinta.

2 răspunsuri:
| Gigi777 a răspuns:

Te duci la magazin si testezi. Vezi ce ti se potriveste.

| Thelovelybones a răspuns (pentru Gigi777):

Presupun ca nu mai puneam intrebarea daca mergeam intr-un magazin fizic. Este un cadou pentru cineva, pe care o sa-l comand online.