| TheBestYou a întrebat:

Eu daca imi cumpar ghete de fotbal o sa joc mai bine fotbal? Sau tot asa? Un coleg dela mine din clasa are ghete de fotbal Nike daca imi iau si eu joc mai bine?

Si imi recomandati ce model de Ghete de fotbal Nike sa imi cumpar?!

Multumesc! Funda+VOT

Răspuns Câştigător
| kNa a răspuns:

Eu joc in sandale mai bine ca altii cu ghete de 300lei.
Depinde de tine, te-ar ajuta putin, dar nu te schimba.

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Mai copile sa-ti zic ceva.Pot-i cumpara ghete si de 2000 de lei daca nu ai talent. Unde vrei sa-i folosesti pe ciment? Daca nu umblii la footbal n-are rost! Eu nu am ghete dar pun pariu ca joc mai bine descult decat tine in ghete!

| tsunami11 a răspuns:

Daca poti juca fotbal vei juca mai bine ca altii sin desculta fara nimic.Ghetele sunt pentru cei care pot juca daca nu poti juca degeaba iti ei ghete tot asa vei juca vei cheltui bani doar.Decizia ta ce sa faci.

| TheBestYou explică:

Cine ma poate ajuta Funda!