| malapsus a întrebat:

eu sunt asa cam plinut, si vreau sa stiu ce imi recomandati pentru a slabi?

Raspunsul castigator primeste FUNDA!

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cica "raspunsul castigator primeste funda"laughing)
Pai iti recomand sa faci sport cat mai mult si sa ai o alimentatie corecta!

| Senyorul a răspuns:

Mananca fructe legume. nu prea mult gras. putina carne. alearga fa sport ca e caldut afara. urca niste scari si iar le cobori. succes!

| CrunkBoy a răspuns:

Frate si eu am fost mai gras asa cum zici tu in a9-a, n-am dat bani pe nimic(ba chiar am castigat cv banilaughing ) iti spun eu incepe sa mergi pe jos de la scoala acasa, sa cand mergi prin oras pentru nu stiu ce cumparaturi, nu te mai urca in autobuz pentru ca iti este lene... multa lume mi-a spus ca sunt nebun ca merg pe jos atat dar nu i-am ascultat deloc, am mers in continuare pe jos si iti spun eu mai am putin grasime abdominala si ajung sa fac patratele ^^ (pe naiba mai am multa mancare de peste pana atunci laughing )

| malapsus explică:

PHOAIIIIII, Bun o sa incerc cate o varianta pe doua saptamani care da raspunsuri macar 2 KG, dau funda si o sa urmez programul pe care l-am urmat.

| ilincaa a răspuns:

Ai noroc ca am dat peste tine! Uite doua diete care au dat mari rezultate dar doar daca te tii bine de ele.
1) Dieta cu ciorba de varza, cunosc o persoana care a slabit peste 10 kile cu in foarte scurt timp
2) Dieta urmatoare, ai sa vezi ca foarte multe persoane au slabit cu ea si crede-ma ai face bine sa te tii de dieta asta pentru ca si parintii mei s-au apucat de e si au slabit 3 kile fara nici un fel de sport intr-o saptamana sau doua. Dieta o gasesti aici : http://forum.oneden.com/topic/1671-dieta-nutritionist

Daca e sa te apuci de ea, sa-mi dai mesaj pe privat te rog sunt curioasa ce rezultate iti da tie! :*

| AuroraRM a răspuns:

Eu iti propun o dieta fara infometare, doar trebuie sa renunti la unele mincaruri preferate, la piinea alta si la masa de dupa orele 18-19. Si sport desigur

| scoobydoo15 a răspuns:

Este un program numit "10 minute trainer" cu Tony Horton, te ajuta foarte mult. Iti da da foarte multe indicatii si pe deasupra, pui si putina masa musculara pe tine. Eu l-am terminat azi, insa l-am facut pentru masa musculara si e formidabil, ti-l recomand cu toata increderea.