| Maddalin a întrebat:

Mă intrebam: cum au ajuns sportivii de performanță cum sunt cei din wrestling atât de înalți? Toți au peste 190 cm, dau funda
celui mai bun răspuns happy

2 răspunsuri:
| laurentiu442 a răspuns:

Simplu sunt făcuți pentru asta nu e făcătură 100% e doar un scenariu în wrestling, mai de mult eram obsedat și eu voiam să am 2 metri

| Andreidanix a răspuns:

Wrestling-ul este un sport de contact care solicita multi muschi dar in special tendoanele si ligamentele. Daca si tu ai face wrestling de performanta probabil ai ajunge si tu asa. Unii dintre ei sunt facuti sa fie inalti(genetic), inaltimea o poti controla(uneori) prin sport. Sper ca te-am ajutat