| Andreea_6336 a întrebat:

Ce parere aveti despre sportivii de performanta?

6 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Tinand cont ca si eu am facut arte martiale timp de 4 ani pot spune din propria experienta ca iti trebuie ambitie, perseverenta si totul sa vina din interior. Si practicand un anumit sport ti se dezvolta anumite calitati precum rabdarea desigur pe langa faptul ca te dezvolti si fizic. Ii admir pe cei ce vor cu adevarat sa practice un anumit sport si mai ales la un "nivel" cat mai inalt.

| Shatteredx a răspuns:

O parere buna.

| Kyrie a răspuns:

Eu fac sport de performanta, inseamna ca pot sa fiu admirat? laughing

| Lollipoop a răspuns (pentru Kyrie):

Daca-l faci in serios, ascultand si asa mai departe. normal ca vei fi si admirat. Dar daca vi sa treaca timpu mai usor. nuwinking

| Americana a răspuns:

Ii admir mult, bravo lor. Sunt de apreciat persoanele care fac ceva in viata happy sportivii de performanta sunt un exemplu viu de ambitie, munca, vointa, pasiune...si asa mai departe.

| biiannkaa a răspuns:

Ii admir foarte mutl pentru munca depusa in trecut dar mai ales in prezent. Pentru premile lor, si mai ales ca au incredere in ei.

Tot ce pot sa spun e ca BRAVO LOR SI TOT ASA! happy