| BiancaGeorgya a întrebat:

Mi-am luat o pereche de adidasi acum 4 luni care i-am folosit pe iarba. Si nu se mai duce toate verzeala (adidasi erau albi)

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Buna,din cate stiu nu prea mai ai ce sa le faci la adidasi.Pa,pa.

| SweetyღGirl a răspuns:

Pui in masina de spalat o pereche doua de blugi si apoi adidasii.baga-i la spalat si dupa daca nu iese verzeala poti cumpara anumite produse de curatat incaltamintea.intreaba pe cineva specializat. daca nu exista nici o solutie ii duci la un centru de reparat incaltaminte si ii vopseste inapoi in albwinking