| MusicFeelings_Maryan_1994 a întrebat:

Stii cineva o pereche de adidasi de calitate? Cand spun calitate, ma refer sa tina macar jumatate de an.

Ultima pereche de adidasi care mi-am luat-o a tinut 2 luni.
Prefer sa dau mai multi bani si sa ma tina mai mult, decat sa iau o pereche pe luna.

Astept raspunsuri, multumesc!

4 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

Cele mai bune firme sunt puma, nike, adidas important e sa fie fabricate in Vietnam.
P.S. Sa scrie Made in Vietnam nu Made in China.

| modjolica a răspuns:

De obicei lucrurile de firma...Nike,Adidas,Puma,Le Coq Sportif, etc.Eu am o pereche de Nike-uri si una de Adidas-uri.Le am cam de 8-9 luni pe amandoua, le-am cumparat odata si zici ca sunt noi, n-au nimic pana acum.Bine,nici nu m-am jucat fotbal cu ei si n-am dat cu sutul in toate pietrele.Si nici nu miros,i-am spalat doar de cateva ori, pe cand chinezariile pe care le cumparam cand eram mai mic, le spalam azi, maine miroseau, deci...

| MusicFeelings_Maryan_1994 explică (pentru modjolica):

Nici eu nu am jucat fotbal, insa s-au uzat rapid. De aceea m-am gandit sa imi iau o pereche de calitate.
Mersi pentru raspuns!

| vladaniel a răspuns:

Http://bit.ly/1Zl1H6S i-am luat la inceputul verii si nu a avut probleme cu ei nici in sezonul rece, cand se uzeaza mult mai tare. Sunt in perfecta stare si acum