| Alex10092003 a întrebat:

Bună, am un cont la superbet, până acum am depus doar prin paysafe și acum vreau să scot niște bani din cont prin agenție, cum procedez, merg cu buletinul la agenție?

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

De pe site-ul lor aflăm că :
Important! Poți retrage DOAR prin aceleași metode folosite și la depunere. "

Asta însemna că dacă ai depus prin paysafe, poți retrage doar prin paysafe card. Îți trebuie un cont de paysafe card și acolo o să îți faci retragerea. Din păcate nu merge sa te duci la agenție să îți de-a banii. Îți las un link cu pasii pentru retragere prin paysafe card
https://suport.superbet.ro/......aysafecard