| Beautiful7 a întrebat:

nu stiti cum fac sa traga fetele de la paleta de tenis am un donic si nu imi mai trag fetele de la paleta ma puteti ajuta PS:

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Prima oara am inteles "cum atrag fetele (gagici)" rolling on the floor

joc tenis, dar sincer habar n`am ce e aia "a trage fata" laughing

1 răspuns:
| danyel89 a răspuns:

Daca ai dat mai putin de 200 ron pe paleta si ai luat-o din magazin gata facuta, arunc-o.
Paletele profesionale sunt cu totul altceva. Arunca o privire aici:http://www.vivasportshop.ro/category--oferte-speciale--36.html