| alimsmircea1997 a întrebat:

numele meu este Mircea sunt un pic grasut pentru varsta mea am 14 ani si 87 de kg si 1, 68 cm inaltime vreau neaparat sa slabesc, inainte sa se termine scoala, la ora de sport am avut de sarit capra si "trambulina" pe care o folosim ca sa ne inaltam mai mult s-a rupt sub mine(din lemn, era cam veche). Toata lumea a ras de mine si am hotarat sa slabesc inainte sa inceapa scoala din noua, ca sa nu mai rada de mine. Imi este foarte rusine cu trupul meu. Stiti vreo metoda sa slabesc rapid?

4 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Un pic grasut? laughing
Ma rog...
Ia-ti Xbox 360 kinect happy Joaca-te vreo 2 ore pe zi! Si incearca sa ai o dieta sanatoasa.
E cea mai distractiva metoda de a slabi!

Răspuns utilizator avertizat
| cataleya a răspuns:

Trebuie sa faci o dieta sanatoasa (scazuta in grasimi) si mult sport happy

| VasilescuAlexandru a răspuns:

rolling on the floor naspa intamplarea si nu ca un pic grasut ci cam grasut nu te mai ghiftui cu mancare, manca cate putin... putin inseamna putin adica nu o farfurie plina da nu cu varf de vreo 4 ori pe zi si la 1.68 ai tai ar fi ideal sa ai maxim 60 km eu am 1.75 si 58 kg si 14 ani happy deci snaksuri mai putine sucuri in loc de suc bea multa apa 2-3 l pe zi si o sa dea rezultate