| 6Anonim9 a întrebat:

Rapid, va rog. Azi am sarit la ora de sport pe trambulina aia mica din lemn, apoi trebuia sa sarim peste capra, dar nu, noi am folosit banca de gimnastica. Am facut sarituri cu picioarele printre maini si picioarele in lateral. Am sarit pe latimea bancii.
E normal asa ceva?

8 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Ce tragedie… Nu ai spus cum era banca de gimnastica, daca era pus pe lungime sau pe latime… E si greu rau sa sari 1 metru si o flecma.

| 6Anonim9 explică (pentru Dumbi):

Daca e destabilizata, da, e greu. Nu vorbi in necunostinta de cauza. happy

| Dumbi a răspuns (pentru 6Anonim9):

Si eu am facut asta, si eram mai mic decat tine, eram clasa a 3a. Deci diferenta unde e? Capra nici ea nu e stabila(daca te impingi in capra o duci jos, cand dobori tu lada…). Lada mi se pare mult mai stabila. Asa ca nu vorbesc in nestiinta.

| 6Anonim9 explică (pentru Dumbi):

Eu am luat-o pe sus. N-am calcat bine cu palmele si am impins-o putin si s-a rupt toata. laughing Tare stabila e.

| Dumbi a răspuns (pentru 6Anonim9):

Pai depinde ce lada aveti voi, eu am una foarte stabila… e de lemn, a voastra e de plastic. Ori esti tu Hulk si impingi si blocul doar cu un deget.

| Kanajambe69 a răspuns:

Daca profesorul a hotarat ca nu va pune in pericol, inseamna ca este normal. El are o programa de respectat.
Niciun profesor nu poate cere lucruri ce nu sunt in programa scolara.

| 6Anonim9 explică (pentru Kanajambe69):

Probabil. De aia am si intrebat. Dar sunt si profesori imbecili, nu te necaji. De asta vreau sa ma documentez eu.

| Gorilahulk a răspuns:

Este normal, miscarea este atribuita organismului, iar din moment ce nu a. avut nimeni accidente.