| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*.
Pana la urma se joaca amicalul Dinamo-Barcelona.Eu sunt fan Barcelona de 4 ani si as vrea sa stiu daca as putea lua vr un autograf sau daca as putea face o poza cu nu jucator de la Barca( in timpul meciului sau nu).
Voi ce parere aveti?thinking

8 răspunsuri:
| Catalinxxxx a răspuns:

Hey da pe ce canal se transmite meciu sau pe voyo.ro

| daassh a răspuns:

NU cred ca se va mai tine meciul deoarece barcelona a anuntat lista de amicaluri si dinamo nu se regaseste printre ele.Succes!

| daassh a răspuns (pentru Bogdan19988):

Sa speram ca ajunge Barcelona la Bucuresti ar fi perfect pentru Romania sa aduci o echipa asa de mare la Bucuresti(dar eu nu cred cava veni, mai ales ca au anuntat pe site-ul lor oficial meciurile amicale).

| Bogdan19988 a răspuns:

Un*

| George-Andrei_Djorkaeff_1988 a răspuns:

Nici eu nu cred ca se joaca, cu toate ca ar fi de vis sa vedem extraterestrii la Bucuresti... slabe sperante.