| Victoria18 a întrebat:

Ce aparat ar fi bun sa imi cumpar pentru muschii picioarelor? Ii am cam atrofiati. Momentan m-am gandit la o bicicleta de recuperare.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-ti pui intrebarile la categoria potrivita, ca risti sa fii suspendata, pentru alegerea sa postari la categoria necorespunzatoare.
Nu-ti fa probleme ca noi vedem toate intrebarile, dar uneori nu-s adulti pe site sa-ti poate raspunde cineva, de aceea nu ti se raspunde atat de repede pe cat doresti.

Acum direct la intrebarea ta!
Daca iti poti permite, poti cumpara si bicicleta de recuperare, dar poti sa progresezi zilnic, prin mers din ce in ce mai lung, pana poti sa alergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca nu are rost sa dai atâtia bani, daca ai avut un accident cu imobilizate. Iti recomand un -foam roller- sa te masezi cu el pe toti muschii pentru ai activa din nou, plus te recuperezi mai repede.