| Gass93sv a întrebat:

Se poate slabi 3 kilograme pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

Eu am slabit 6 kg saptamana trecuta pentru un meci. Cu multa vointa si determinare, iti zic cu mana pe inima ca 3 kg nu ii asa greu.Alearga calumea imbracat dimineata si seara.Apa,doar apa! Mananca doar fructe, legume si peste, nu mult, un mar si o banana si un morcov zilnic, in primele 2 zile si iti garantez ca dupa 3-4 zile ai dat 2 kg pe puitn. Dupa aceea pentru un kg o sa fii si mai determinat, o sa ignori foamea si vei reusi cu siguranta.Eu am tras ca niciodata saptamana trecuta si acum iti zic cu toata sinceritata ca orice poti dar daca vrei din toata inima nu asa... daca se poate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jokerashul):

Da, dar e multa apa. Grasime efectiva sunt vreo 1-2 kg maxim.

| AnubisTheGod a răspuns (pentru Jokerashul):

Na, ui-te ca l-am sters ca injuri oameni nevinovati aiurea.

| Jokerashul a răspuns (pentru AnubisTheGod):

Din greseala fmm din cauza ta cu cometariile tale idioate, acum mai faci si pe nevinovatu.

18 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

Nu... ii altceva dar nu spun ce laughing

| AnubisTheGod a răspuns (pentru Jokerashul):

Du-te ma de visator homosexual handicapat care te-a facut maicata.Pe cine minti.

| Jokerashul a răspuns:

Ma fmm de papagal, dar vrei sa iti arat pozele de la meci fmm cu familia ta cu tot.Ma faci pe mine gay, morrttii tai de handicapat fara pic de reusita in viata.Prostule daca iti zic ca am reusit, am fost mort, stors de puteri, deshidratat, m-am dus la doctor a doua zi si mi-a zis doctoru ca am exagerat si ca sunt putin deshidratat dar mi-am revenit. Toti sunteti smecheri in moorrttii vostrii pe internettt.

| Jokerashul a răspuns:

Scz tata, nu tie am vrut...Ce idiot sunt

| Jokerashul a răspuns:

Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuzeScuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuzeScuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuze Scuze scuze scuze scuzeScuze scuze scuze scuze

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Jokerashul):

laughing

| Jokerashul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Da nu rade frate ca l-am injurat pe om aiurea happy

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Jokerashul):

Am vazut happy

| Jokerashul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Phh, stai sa vezi cand vede.Si asa ma simt ultimul om. Ultimul gunoi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jokerashul):

Relaxeaza-te ma, totul e ok

| Awwwww a răspuns:

Se poate daca tii dieta si faci mult sport happy.

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Nu fa greseala sa alergi imbracat,nu merita. Iti strici sanatatea,asculta-ma. Plus ca iti slabesti masa musculara, oasele si totul. happy Nu se poate natural. happy Si daca chiar crezi ca poti, aleraga. Dar nu imbracat. Ti-o spun din propria experienta, foarte multa apa. Si cum sa mananci doar fructe? Ai innebunit? Iti pica corpul, trebuie sa mananci si ceva mai solid. Nu mai pune botul la toate porcariile.

| Jokerashul a răspuns (pentru UnNumeCaToateAltele):

Nu sunt porcarii ce am scris frate...Eu am reusit, multa munca, deshidratare, fara vitalitate in ultima zi, absolut anemic dar am reusit, asta ii ideea. Nu e sanatos dar e rapid si pe termen scurt cum aveam nevoie.Normal ca natural este cel mai bine, eu am purtat si costum - sauna din acela pentru salbit ala ii si mai periculos dar am rezistat si dat 6 in 7 zile.Nici eu n-am crezut ca reusesc dar crede-ma daca vrei sa iti impingi limitele, poti.Nu zi ca prostul ala de dinainte ca sunt copil si mint ca stiu ce zic...El nu a intrebat cum putem da treptat si sanatos kg, a intrebat cum putem da repede.

| Jokerashul a răspuns (pentru UnNumeCaToateAltele):

Mii si mii de scuze si iarta-ma frate. La nervi am apasat "Trimite" la tine in loc sa apas la el.Scuze si te rog iarta-ma.Injura-ma, fa-ma in toate felurile ca merit, scuze din nou! Din cauza esecului natural de mai sus.

| Dragos_Pralea_1996 a răspuns:

Parerea mea e ca da dar aicea depinde si de vointa ta. Funda?