| Anonimaa909 a întrebat:

Imi dati va rog o dieta de tinut in o saptamana pentru a slabi vreo 2-3 kilograme :* Funda si Vot.:X; #

4 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Dimineata la micul dejun mananci cereale cu lapte la amiaza mancare normala dar fara paine si seara fructe sau un iaurt sau mai poti manca normal adica cum mamnci tu de obicei dar inainte si dupa fiecare masa cate jumatate de grepfruit la fel poti face si dieta cu supa de varza slabesti foarte repede cauta reteta pe google
winking

| albastrualb77 a răspuns:

Sa mananci regulat si sa faci fff mult sport.

| Nicole_8267 a răspuns:

Alearga dimineata si seara...si o sa vezi efectul...

| onik91 a răspuns:

Da, mananci 3 mese pe zi, fara multa paine iar dupa ora 7 nu mai papi nimic happy