| gabriela02 a întrebat:

stiti cum va bazine de inot care nu trebuie sa iti faci abonament ci doar sa platesti sedinta?

Răspuns Câştigător
| ilovemynikon a răspuns:

Lia Manoliu este cel mai bun. nu este foarte amenajat dar e destul de ok. sunt profesori foarte buni si platesti pe sedinta sau pe luna daca vrei. nu ai nevoie de abonament. happy

1 răspuns:
| Inainte a răspuns:

Bazinul de inot Bacau | Programul si tarifele:
Bilet de intrare pentru practicarea înotului de agrement timp de 90 de minute 15 lei

2. Bilet de intrare pentru practicarea înotului de agrement timp de 90 de minute, inclusiv saună 25 lei
Detalii aici: http://www.inainte.eu/2012/10/bazinul-olimpic-bacau-programul-si-tarifele/